Logosensoryka

To zajęcia skierowane do dzieci od 6 miesięcy do 4 lat

Nauka przez zabawę

❓Czym jest LogoSensoryka❓

➡️ Przede wszystkim to świetna zabawa dla dzieci i rodziców, połączona z wspieraniem rozwoju mowy oraz zmysłów maluszków.

❓Jak wyglądają zajęcia❓
➡️ Każde zajęcia pełne są dźwięków, prostych piosenek i rymowanek, które łatwo zapamiętacie oraz sensorycznych doznań, które pozytywnie wpływają na rozwój.

Przeznaczone są dla dzieci w wieku 0-4r.ż. ➡️Każde zajęcia dzielą się na dwie główne części:

1️⃣ Pierwsza część jest prowadzona w sposób zorganizowany. W tym czasie śpiewamy, powtarzamy proste rymowanki, czy masujemy się, korzystając przy tym z przeróżnych pomocy sensorycznych.

2️⃣ Druga część zakłada swobodną zabawę przygotowanymi wcześniej jadalnymi, bezpiecznymi dla dzieci masami sensorycznymi. Tutaj wykorzystamy: masy plastyczne,  jadalne farby, kolorowy ryż, makaron, warzywa, owoce i inne produkty, dostarczające wielu doświadczeń dla zmysłów.

❓Jaki będzie koszt zajęć ❓
Pierwsze zajęcia to lekcja próbna w cenie 55 zł, później obowiązują karnety na 4 zajecia za 200 zł (ważny przez 6 tygodni).

❓Kto prowadzi zajęcia ❓
Sandra Kapłanowska- terapeutka wczesnego wspomagania rozwoju oraz pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny. Od dwóch lat także mama Ignasia. Prowadząc zajęcia LogoSensoryczne wprowadza Maluszki oraz ich rodziców w świat wspierający rozwój mowy, pełen zmysłów i interesującej, swobodnej zabawy. W pracy za najważniejsze uważa otwartość na indywidualne potrzeby dzieci i ich rodziców, odkrywając każdego dnia piękny świat logopedycznych i sensorycznych doznań.